Kristo Puusepp ja Külvar Mand jõudsid klassivõiduni

Saarlased noppisid Tallinna rallilt kaks klassivõitu

Salurile Tallinna rallilt väärtuslik poodiumikoht

Rainer Ausil libises esikoht käest eelviimasel katsel

Jaanus Murakas säilitas karikasarjas kolmanda koha

Rainer Aus tõusis kahe etapi järel meistrisarja liidriks

Egon Kaur ja Simo Koskinen täitsid oma eesmärgi, jõudes Tallinna rallil finišisse. Subaru - Finest tiimi võistluspaar lõpetas ralli 17. kohaga, N-rühmas olid kokkuvõttes üheteistkümnendad.

Esimese kruusakatse sõitis Egon Kaur rahulikus tempos, kuid teisel katsel purunes autol rehv. Õnnetus juhtus katse kolmandal kilomeetril, samas kohas, kus said viga ka Margus Murakase, Margus Remmaku, Jevgeni Novikovi ja mitmete teiste sõitjate autod.

"Metsa vahel oli vasakkurv trampliiniga," kirjeldas Kaur juhtunut. "Tutvumise ajal tundus, et trampliini taga saab väikesed kurvid ilusti otseks lõigata. Kivi polnud siis märgata."

Katsel tuli Kauril endast mööda lasta hiljem startinud Ats Remmelg (fotol). Katkise rehviga sõites kogunes tal kaotussekundeid liidritele enam kui poolteist minutit ning ta langes absoluutarvestuses 44. kohale.

Eelviimase kiiruskatse starti minnes oli Kaur tõusnud N-rühma 12. ja üldarvestuse 18. kohale, vahetult tema ees olid kümne sekundi sees Andres Kask – Hanno Lõpp ja Margus Remmak – Olaf Suuder. Vaimõisa katsel suutis Kaur Kasest mööduda ning lühikesel Laitse paarisraja katsel jäi tal üle vaid oma kohta hoida.

Egon Kaur lõpetas oma esimese kruusaralli N3 klassi 11. kohal ning tema kaotus võitjale Toni Klemetsile oli võistluse lõpus veidi üle kahe minuti. Kokkuvõttes jäi Kaur võistlusega rahule, sest võetud eesmärgid – jõuda finišisse, võtta meistrivõistluste arvestuses punkte ning saada korralik võistluskogemus neliveolisel autoga kruusateedel – said täidetud. Parimaks tulemuseks oli seekord absoluudi viies ja N-rühma neljas koht kaheksandalt kiiruskatselt.