Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Tagasi
Trüki lehekülg

Foorum

Kõik teemad
   
  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
Nordea Võrumaa talveralli '11
Autor: keika1 09.01.2011 17:25
Tere!
Üsna pea on tulemas selle hooaja esimene ralli. Oskab keegi ehk midagi piletihindadest rääkida? Või on katsed tasuta isegi?

pilet
Autor: omapoiss 09.01.2011 19:56
Pass 5 euri.Eraldi katseid ei tea.

kust osta?
Autor: kalmers 09.01.2011 22:18
Sooviks mõne targema käest teada kust neid 5 euriseid passe osta saab?

pass
Autor: piibu007 09.01.2011 22:21
Rallipassi müüakse Olerexi tanklates Tartus (Räni tankla, Aardla 107) ja Võrus (Tallinna
mnt. 38) ning Mariine Auto kontorites Tartus ja Tallinnas.
Sissepääs hooldusalale on tasuta.

tänud
Autor: kalmers 10.01.2011 08:21
äitähh väärt info eest

Olerex
Autor: keika1 11.01.2011 00:45
Sai täna uuritud rallipasse Võru Olerexist. Vaikus.

rallipassid
Autor: urmasurr 11.01.2011 19:55
enne homset ei müüda

rallipass
Autor: kalmers 12.01.2011 16:52
täna ostsin tartust aardla olerexist ....täitsa olemas seal ..kuid üsna mannetu värk 5 euro eest saad ainult käepaela.

!
Autor: tomass 12.01.2011 20:35
5 euroest saab uhele inimesele ainult kapaila voi rali pass kehtib tervele autole!?

?
Autor: tomass 12.01.2011 20:38
ja kust saab teada katseid, ja katsete jarjekorda, ja parimait vatamis kohti!???

%&/
Autor: Mann 12.01.2011 23:11
Autolehest, nagu ikka!

to tomass
Autor: keika1 13.01.2011 13:06
5€ on ühele inimesele käepael. Autos igal inimesel vaja rallipassi ikka. Ja katsed Autolehes vist kirjas.

`?
Autor: Maxa 13.01.2011 14:06
mis värvi käepael on?

Võrumaa Talveralli 2011
Autor: smartass 13.01.2011 14:23
Võrumaa Talveralli 2011 teekonnapunktid - iga katse start ja finiš ning huvitavamad pealtvaatamiskohad sinu Garmin GPS seadmesse nüüd saadaval siit: http://www.garmin.ee/allalaadimine/vorumaa-talveralli-2011
Abi paigaldamiseks siit:
http://blog.garmin.ee/2010/01/kuidas-ralli-punkte-oma-garmin.html

to Maxa
Autor: CrapMaster 13.01.2011 14:40
Osta käepael 5 euro eest ja saad värvi ka teada! :)

maps
Autor: faateris 13.01.2011 16:52
Hello!

Is it possible to see maps of stages in internet?

Thank's

| 1-20 |
Foorumisse kirjutamiseks pead olema registreerunud ja süsteemi sisse loginud. Registreerumiseks vajuta siia.
 
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia