| .,
23.07.2004 23:15 |
|
| nii vahva, et keegi veokatest ei räägi!!! |
| escort wrc mees,
24.07.2004 00:28 |
|
| oi oi ma nägin täna kohe kolme väljasõitu korraga!!! ei see ralli on ika megaäge....tulge kõik vaatama!!! |
| reyioiey,
24.07.2004 00:48 |
|
keda need veokad kotivad. aga ralli on tõesti äge, kahju, et ma homme ei saa vaatama minna :( |
| X,
24.07.2004 04:01 |
|
| N-i mehed, ärgake üles! |
| y2k to: wrc,
24.07.2004 10:03 |
|
| eriline lasteaed küll, mega on siis kui keegi välja paneb või üle kurgi käib!!! Kui sa ise sõita ei oska , siis ära mine ka rallit vaatama. Oskaja naudib ikka puhast sõidujoont ja tarka riski |
| wrcmees,
24.07.2004 18:06 |
|
| krt kui märtin olex kah sõidax siis olex märtin esimene vot nii! |
| mees,
24.07.2004 20:39 |
|
| veokat on parimad wrc on jama !! |
|