Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
11. mai 2008 18:00
Tagasi
Trüki lehekülg

Tallinna ralli võitsid soomlased Hiltunen ja Kalliolepo

Kommentaare lisatud: 4

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
remo, 12.05.2008 16:13
Pictures from the event at http://www.rallyemotions.net/tll_08/
Enjoy!

compu, 12.05.2008 19:55
Võistlus oli ilus, mõeldud oli isegi publiku peale, lihvitud juurdepääsuteid katsetele jne. AGA koputaks siinkohal rajajulgestuse korraldajate südametunnistusele. Turvajad olid millestki valesti aru saanud või siis lihtsalt noored ja arglikud, igaljuhul - mitmes kohas oli enamus rahvast koondatud just keelualadele lintide vahele, mõned turvamehed magasid viljapõllul kui oli vaja tegutseda jne. Ei virise ega hädalda siin aga arvan, et sellele tähelepanu pöörates võiks ära jääda niimõnigi fataalne väljasõit ja sellega koos autoralli maine langus Eestis. Edu ja jõudu korraldajatele.

qetu, 13.05.2008 16:22
Turvajatega jäin ma sellel korral suht rahule aga mul on üks muu teema millest ma täpselt aru ei saanud. SS3 üsna stardi lähedal oli peale majade vahelt välja tulemist 90 kraadi parem kurv. Sisekurvi oli pandud kuskil 10 meetrikaugusele lintidest keeluala. Urmo tuli esimesena ja pani kohe üle põllu sealt lintide eest, tehes selel 90 kraadi kurvi suhteliselt kiireks. Peale seda tõstis publik lindi täiesti tee äärde, et kurv oleks rohkem kurvi moodi ja taluniku põldu ära ei sõidetaks. Mingil hetkel tuli raja turva ja käskis tagasi põllule tõusid mille järel ülejäänud seltskond kuni viimaseni üle põllu lõikasid. Minu küsimus on, et kas legendi kirjutamisel oli see kurv mägitud, et saab lõigata või mitte. Ja miks nii üldse rada lintidega nii märgiti, et üle põllu sõidetakse.

Kari, 19.05.2008 20:52
Tere!
Selline rallipaari Tallinna rallilt 2008, Arolainen – Pietiläinen, auto numbri oli 2 Ford Focus WRC. Soovivad piltei ja videoid . Pildid peab olema suuriresulatsiooniga ja võibko Arolaine kasuttaa piltei vabasti edasi? Kuigi pildid maksavad, nii sano kuidas nee makseta.
Asist võib küsüä E-meilil jouni.arolainen@clo.fi inglisekeelel või soomeks.

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia