Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
17. märts 2006 14:42
Tagasi
Trüki lehekülg

Eestlased Portugali ralli avakatsel kümne parema hulgas

Kommentaare lisatud: 23

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 | 21-40 |
 
Jyrrarrak, 17.03.2006 14:53
Väga tore. Küll ralli edenedes ajad ka paranevad. :)

Mart, 17.03.2006 14:57
jube udu ja vihm on!!!

faca, 17.03.2006 15:14
Aava sõitis kolmanda katse kiiremini kui Märtin - ei ole olemas.

Marko, 17.03.2006 15:27
Aaval purunes teisel katsel rehv ja kaotas ja kaotas rohkem kui poolteist minutit.

Arrjyrrak, 17.03.2006 16:22
Jälgige aga onlinet: http://www.acp-on-line.com/

Arrjyrrak, 17.03.2006 16:24
Njaa, Aava pigistas teisel katsel absoluudi II aja ja edestab isegi koos oma rehvivahetusega poole mintsaga Rauamit. No comments...

AJ, 17.03.2006 16:25
Vabandust, mitte teisel vaid siis kolmandal katsel Aaval abs II aeg.

Lahe, 17.03.2006 16:48
On his welcome return to active competition, Estonian rally driver Markko Märtin scored the fifth fastest time in the Shakedown test for the Rally of Portugal.

sandermacher, 17.03.2006 17:02
ma käisin siin ringi mööda netti ja ühes kohas oli täpselt sama lause, et "return to active competition"...

allan, 17.03.2006 17:07
"return to active competition"...
mida see tähendab?

peale SS4, 17.03.2006 17:14
Märtin yldi 2, Aava 7, Rauam 8

Ringo, 17.03.2006 18:05
Märtin juba A. Araśjost 1.12 minti parem!

Ringo, 17.03.2006 18:10
Sorri Märtin A. Araśjost 5.9 sekki kiirem!

to ringo, 17.03.2006 18:10
mis juttu sa ajad

to Ringo, 17.03.2006 18:11
Märtin kaotab 1.12

., 17.03.2006 18:11
piira erutust mees, parimal juhul suudame 2 koha koju tuua

., 17.03.2006 18:12
rauamil on hing kinni vist

a, 17.03.2006 19:28
Märtin teisel kohal!
Rauam katkestanud?

rai, 17.03.2006 19:34
Aava on hull mees .Kuundal ka teine aeg.Ta vist ei saa aru ,et tal on kaheveoline mitte neja.

b, 17.03.2006 19:37
Aava paneb jah hästi!
Lüpsab N rühma:D

 

| 1-20 | 21-40 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia