| RAIVOS,
21.10.2005 12:57 |
|
| tubli |
| RAIVOS,
21.10.2005 12:58 |
|
| mul vanaema 87 .a.ja pole veel lubegi ,nii et edasi seltsimehed. |
| nrc,
21.10.2005 14:50 |
|
| Minu vanaema on kah aeglane, aga ta on ka vana... |
| njah,
22.10.2005 13:10 |
|
| kui ikka kettad/klotsid lähevad tuliseks/pehmeks siis pole lootustki hoogu oluliselt maha võtta! |
| vänn,
23.10.2005 23:50 |
|
| Anna aga talda, edu Sulle Urmo |
|