| .........,
10.09.2005 20:26 |
|
| Edu! Igati tore sõidumees oled. |
| Sulev,
10.09.2005 20:33 |
|
| Õnne kõigile poodiumi meestele :D |
| Mann,
10.09.2005 21:12 |
|
| täitsa vägevad sõidud tegite, poisid! ;) |
| Kaido Kaidis,
10.09.2005 21:24 |
|
| Hea sõit,Sulev!!!Õnne ja kiirust ka tulevikuks! |
| sullifänn,
10.09.2005 21:30 |
|
| Sulev - sa olid täna tõesti fantastiline! Loodetavasti oli tiba abi ka meie vilepuhumisest!? EDU! |
| Kai,
11.09.2005 00:22 |
|
| tubli poiss(Y) |
| Roltz..,
11.09.2005 07:40 |
|
| kust saaks veel pilte selle ürituse kohta? |
| nurm,
11.09.2005 11:32 |
|
| aegu on kuskil |
| -,
11.09.2005 11:47 |
|
| Ei sulev tegi väga kõva sõitu õnne ja edu sulle |
| eku,
11.09.2005 18:10 |
|
| sullu on vabsee tegija ju :D.. |
| Raido,
12.09.2005 21:22 |
|
| hästi panid(Y) |
|