Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
12. veebruar 2005 19:42
Tagasi
Trüki lehekülg

Jaan Mölder junior - Tõnu Vunn katkestasid Rootsi ralli

Kommentaare lisatud: 18

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
., 13.02.2005 20:59
pae püsti! lase täiega edasi. edu!!!

????, 13.02.2005 21:07
ega pealkirjas pole Jaan Mölder junior-Tõnu Vunn katkestasid Rootsi ralli??? kuidas nad siis edasi sõidavad?

mölderi crash, 13.02.2005 21:59
...on videopildis näha http://www.rally.sk klipp nimega jump and crash

urueesel, 13.02.2005 22:51
Täpsemalt siis SVT lehel.
http://svt.se//content/1/c6/33/34/25/2005-0212-hoppochkraschrally.asx

teele, 14.02.2005 10:26
väga hea, et nendega endaga kõik korras on, päris jube laks oli ikka
Selle hetkeni tegid aga väga head sõitu

sljova, 14.02.2005 11:53
vaatan siin crash i ja mõtlen .ei ole legandi viga poisil kurs algul juu õige.aga oopis hüpe on taga vedrustusega midagi puruks löönd põrkab nagu kummi pall ....siis paremasse tee äärde sealt maalt on auto juhitavus kadund. piduri tuled ju põlevad lõpuni.. Tubli Väike Jaan ootasin muidugi lõpuni sind.aga soomeks kogemus väike olemas

jyrrarrak, 14.02.2005 12:14
Selles videos need rootsi kommentaatorid räägivad, et maandumine läks kehvasti ning selle tõttu ka see väljasõit.

lendas, 14.02.2005 12:44
aga maandumine läks kehvasti sest äratõuge oli kehva - liiga kiire hoog ja 1 kraad vale suund. Kogemused saadud igatahes. Edu!

Sly, 14.02.2005 14:13
arvan,et suurem võimalus on temal jõuda wrc tehasetiimi kui aaval...algus igatahes suurepärane ! paistab jah,et vedrustus vedas alt...

kobras, 14.02.2005 15:51
jaa puu poolex tegimine käis õige kiirsti :) Aga noh, paljud suurmeistrid on tglt alustanud suurte crashidega....ntx Solberg

vanakala, 14.02.2005 16:23
kiirus paras,kurs veitsa vale!!!

MM, 14.02.2005 16:40
ilus sõit Jaan. järgmine kord läheb paremini. edu.

Sly, 14.02.2005 16:54
enne hooaega räägiti midagi uuest autost...kas keegi teab midagi ? kui raha on oleks tommi subaru n klaasi kõige kõvem sõna...

r, 14.02.2005 17:06
Ikka hoog oli liiga kõva, muud midagi.
Need Tommi Subarud ei kõlba kuhugi, ainult Prodrive'i autod liiguvad normaalselt.

x-boy, 14.02.2005 18:50
RAHA PANEB RATTAD KÄIMA!

Ruuler, 14.02.2005 23:41
To r,
Huvitav kui Tommy subarud kuhugi ei kõlba kuidas siis Ketomäki oli Tommy ettevalmistatud autoga(minuteada) N-i esimene????

to ruuler, 14.02.2005 23:50
just õige jutt!

tere, 15.02.2005 00:01
kas mitte Rootsis esi kolmik ei olnud subarute käes?

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia