Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
Indrek Kelder
25. november 2003 11:58
Tagasi
Trüki lehekülg

Orikülas soovib Moskvišil rajale tulla üle 60 osaleja

Kommentaare lisatud: 17

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
timmmu, 25.11.2003 12:42
ülikõva üritus tuleb, mina kui ajalootalletaja ikka kohal, mõnest katusest kah ära ei ütleks :)

Turvavaatleja, 25.11.2003 13:38
Kas Hr.Raide kontrollima ka läheb,hakatakse ju hüppeid mõõtma?

mürbel, 25.11.2003 13:49
jaa, kindlasti tuleb minna kontrollima! ja rada lühemaks! muidu ju liiga hea võistlus tuleks... ja soovitatavalt sinna tagumiste pikkade kurvide peale mõned torbikud ka maha vaja panna! ptüi ma ütlen, et tartus sõita ei saanud õiget osa :(((((

to mürbel, 25.11.2003 14:05
pole ilus pärast kaklust rusikatega vehkida.

Mari, 25.11.2003 16:01
Oi, Mossud, mu arm - pidage kõik lõpuni vastu!Ootan pilte, sest ise ei saa vaatama tulla.

appi, 25.11.2003 18:13
väga mõttetu.. kuidas ta siis ülejäänud klassid varju jätab? seal võib ju palju osalejaid olla sest sinna saab igaüks tulla kellel on vähemalt 2000.- kr.Ja keegi neid niikui nii ei vaata,võibolla ainult sugulased või nii.Inimesi huvitab kiirus ja vaatemängulisus,mitte kas auto laguneb enne finishit ära

to appi, 25.11.2003 21:40
No kust sinusugused egoistid välja ilmuvad... uskumatu sell oled.

to appi, 25.11.2003 22:53
ega vaatemangulisus ei seisne ainult auto hinnas.Vimasel Hepa sprindil oli Mosse klass vaieldamatult koige vaatemangulisem.

Meedia, 26.11.2003 09:31
Plaanis on kogu üritus ka videosse võtta. Esmaesitlus on kokku lepitud õhtuse autasustamiskohaga- Punase baariga. Hiljem ehk kusagile netti ka rippuma.

pasaeedu, 26.11.2003 14:16
need mossed on sead aia vahel, lahe ju. kräunuvad oma viimasei hingetõmbeid valusal rallimaastikul. edu neile, mulle need ei istu

www, 26.11.2003 16:18
pasaeedu õigustab oma nime

to pasaeedu:, 26.11.2003 18:33
keegi ei sunnigi sind ju sinna kränuma kui sulle ei meeldi.

andres, 27.11.2003 18:22
tulen ka ise järgmine aasta sõitma. auto peaaegu juba käes.

Jalle, 30.11.2003 15:02
miks ei ole veel tulemusi kuigi võistlus ammu läbi ja võitja teada ???

pets, 30.11.2003 15:58
pange takka,äge sari

elmar, 30.11.2003 16:02
pasaeedule meeldib endal kräunuda

raido, 02.12.2003 11:08
oophlk

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia