Kliki siia Kliki siia
Kes noortest eestlastest võidab Estonia ralli WRC2 arvestuses?
Vasta | Tulemus
Saada teade
Partnerid
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia
rallifotod.eu
 
 
 
rally.ee
25. august 2003 0:06
Tagasi
Trüki lehekülg

Jaanimäe ringil sõideti Igamehe rallisprindi etapp

Kommentaare lisatud: 12

 

  Sorteeritud esimestena: UuemadSorteeri VanemadSorteeri
 
| 1-20 |
 
mossemees, 25.08.2003 16:08
Väga lahe üritus.Parim!!!!

RS, 25.08.2003 16:37
Rada oli hea ja pidas isegi üllatavalt hästi vastu, väga timm võistlus oli.

pealtnägija, 25.08.2003 19:32
Võistlus oli väga vinge ja need 2 katust kahh.Aga vinge üllatus oli see et null auto pani esimeses sõidus kaheveoliste põhjad!!!!

36, 25.08.2003 20:55
ehee..korraldaja viga..kui 0 ajad välaj pannakse .. peale 0 enda ei tohi keegi neid aegu näha

Mati, 25.08.2003 23:06
Aga mis neid nullide aegu varjata? Vähemalt Läti rallidel on samuti nullide ajad välja toodud.

Jaanimäe tiim, 26.08.2003 00:49
Tore kui rada meeldis

mossemees to 36, 26.08.2003 08:23
mida Sa vingud?Kui 0-i ajad ei meeldinud siis oleks Sa võinud näiteks pullipeed vaadata:)

rajaäärne, 26.08.2003 09:13
normaalne üritus oli, lahedalt korraldatud, hästi jälgitav rada, põnevad sõidud ja vahva seltskond..............kiitus tegijatele ja jõudu edaspidiseks!

peakohtunik, 26.08.2003 09:34
Nullide aegu ei olnud avaldatud ametlikul teadetetahvlil ega ka lõpp-protokollis.
Nullide aegu mõõdeti süsteemi testimiseks ja kirjutati ajamõõdubussi juures olevale infotahvlile, mis ei ole ametlik teadetetahvel.
Igamehe Rallisprindis on null-autodel natuke teistsugune funktsioon, võistlusmäärus ei nõua nullautode kasutamist. Raja ohutuse ja valmisoleku kinnitab ohutusauto.
Seekordsed kolm null-autot olid 13-17 aastased noorvõistlejad ehk järelkasv, kellele on väga tähtis võrrelda oma aegu "ässadega" kuid keda määruse järgi ei saa lubada võistlustulle.
Kui see aga kedagi tõsiselt häirib, võime nimetada edaspidi neid 0 asemel näiteks X-deks, kelle ajad paneme välja kuid kes ei osale medalijagamisel :)

poro, 27.08.2003 20:18
no vott siis!

orop, 27.08.2003 20:47
Oleme siin kõik koos ja ootame huviga, et mis edasi juhtuma hakkab?

kusti, 01.09.2003 08:39
mis ajast 0-id ajapeale sõitma on hakanud ,et need ajad nii olulised on?

 

| 1-20 |
Kliki siia
Artikli juurde
17.06.2026
Michael Parki meenutatakse Tallinnas tema sünniaastapäeval
Artikli juurde
19.06.2026
Ott Tänak ostab juulis avatava Amserv Tallinna esindushoone
Artikli juurde
19.06.2026
Rallimeened ja mootorisporditarbed internetist – nii jälgid oma pakki
Uudiste arhiiv
Artikli juurde
Subaru Forester 2,0 XE
Varasemad ülevaated
31.05.2026
Kose rahvaralli 2026 (0)
02.05.2026
Krosskartide rallisprint 1.05.2026 (0)
03.09.2025
Kehala rallikross 30.08.2025 (0)
Viimati lisatud albumid
Viimati uuendatud albumid
01.06.2026 23:00
Rally Kurzeme 2026 (0)
30.05.2026 20:03
NordAuto Kose Rahvaralli 2026 (0)
03.05.2026 07:46
Eesti MV Rallikross 2026 1.etapp Kulbilohu (0)
09.02.2026 02:09
Rally Sarma 2026 (2)
25.01.2026 09:26
Rally Aluksne 2026 (2)
Vaata foorumiteemasid
 
Kliki siia
Kliki siia
Kliki siia