Tallinna ralli võit läks teist aastat järjest väliskülalistele

Ago Ahu alistas E-Cup karikasarja avaetapi võitja

Teelt välja sõitnud võistlusauto riivas rallit jälginud poissi

Tallinna ralli võitu jahtinud Jeets kaotas viimasel katsel aega

Tallinna rallit asus avapäeval juhtima Rainer Aus

Roland Murakas: Autoga kohanemine võtab veidi aega

Tallinna ralli stardirivi avavad Raul Jeets ja Andrus Toom

E-Cup karikasarja teisel etapil osaleb 32 meeskonda

Tallinna ralli toimub kavandatust mitu nädalat hiljem

Kui mullusel Tallinna rallil saavutasid eestlaste ees võidu lätlased, siis tänavuse võistluse lõpetasid esikohaga venelased Aleksei Lukjanuk ja Aleksei Arnautov, kellele kuulus ka võit klassis 4WD.

Mitsubishi Lancer Evo seitsmel sõitnud Aleksei Lukjanuk - Aleksei Arnautov võitsid 29. Honda Tallinna rallil kavas olnud üheksast kavas olnud kiiruskatsest neli.

N4 klassi võidu ja üldaarvestuse teise koha saavutasid Raul Jeets - Andrus Toom, kolmandad olid Timmu Kõrge - Erki Pints.

Klassi R4 võidu saavutasid Radik Shaymiev - Maxim Tsvetkov, kes üldises paremusjärjestuses olid seitsmendad.

Klassis A7 kuulus võit Martin Kangurile ja Andres Otsale, klassis N3 osutusid parimaiks Sander Siniorg - Cristen Laos.

A8 klassi võit läks venelastele Vadim Kuznetsovile ja Roman Kapustinile, klassis A6 teenisid võidukarikad välja Rainer Rohtmets - Rivo Hell.

E-rühma ja klassi E11 võidu saavutasid Ago Ahu - Kalle Ahu, kes lõpetasid Tallinna ralli kümne kiireima hulgas. Klassis E10 tulid võitjaiks Raido Tonts - Jüri Starast, klassis E9 Raigo Vilbriks - Alari Jüriöö.

Arvestusklassis F16 võitsid kahepäevase Tallinna ralli Anders Anttila - Mikko Laakso, klassis 16P Teemu Asunmaa - Hannu Välimäki ning klassis FSN Hannu Kortesuo - Mika Kortesuo.

E-Cup karikasarja arvestuses olid klassivõitjad: Ago Ahu - Kalle Ahu (E11), Mika Rantasalo - Tero Rönnemaa (E10), Einar Valdmaa - Kristo Puusepp (E9), Aap Anderson - Jan Pantalon (E12), Elmo Allika - Valter Nõmmik (E13).

Noorteralli etapivõidu klassis J21 saavutasid Hondaga võistelnud Sander Siniorg - Cristen Laos veidi enam kui minutilise eduga uuel Ford Fiesta R2 ralliautol võistelnud saarlaste Rasmus Uustulndi ja Imre Kuuse ees. Kuni 18-aastaste masinaklassis J18 jõudsid võiduni soomlased Pyry Ovaska - Asko Sairanen.