28. september 2009 2:52
Ioannis Papadimitriou ja Allan Harryman kiiruskatsel. Foto: ELPA

Elpa ralli võitis kreeklane Papadimitriou itaallase Basso ees

25.-27. septembril toimunud ELPA ralli võitis koos Allan Harrymaniga Mitsubishil sõitnud 1999. aasta Kreeka meister Ioannis Papadimitriou 43,5-sekundilise eduga rallipaari Giandomenico Basso - Mitia Dotta ees.

Kreekas peetud 33. ELPA autorallil võitsid esikoha Mitsubishi Lancer Evo üheksal sõitnud Ioannis Papadimitriou - Allan Harryman. Neist 43,5 sekundit viletsama tulemusega lõpetasid sõidu üldarvestuse teisel kohal Giandomenico Basso - Mitia Dotta (Fiat Grande Punto S2000), kes osutusid ühtlasi parimaiks Euroopa meistrisarjas osalevate võistlejate arvestuses.

Kolmanda kohaga lõpestasid sõidu Corrado Fontana - Carlo Cassina (Mitsubishi Lancer Evo 9), keda jäi võitjaist lahutama 11 minutit ja 40,6 sekundit.

Keerulistes oludes peetud võidusõidu lõpetas kokku 17 võistluspaari, neist Euroopa meistrisarja klassifikatsioonis vaid neli.