Loe kommentaare (10)

Võrus Tamula järvel peeti jäärajasõidu võistlus

Pühapäev Tamula järvel tuleb ülimalt sportlik

Ranno Bundsen Subarul. Foto: Kaido Saul
26. veebruaril peeti Võrus Tamula järvel sõiduautode jäärajasõidu võistlus "Tamula jää 2006". Ürituse peakorraldaja Andu Värtoni sõnul sujus võidusõit hästi ning oli publikule nauditav.

"Sõit läks täiega hästi! Ilm oli nautitav aga sõidud veelgi enam," sõnas Andu Värton. "Osavõturohke autode jäärajavõistlus lõppes õhtuämaruses."

Noorteklassis saavutas võidu Martin Reilent (VW Golf). Teise kohaga lõpetas Tamula järvel peetud võistluse Erko Sibul (VW Jetta) ning kolmanda tulemuse sai kirja Märtin Liivaoja (VAZ 2108).

Naistest oli sedakorda võidukas Tiina Urm (VAZ 2108). VW Golfil võistelnud Merili Tupits (VW Golf) oli teine ning Kial sõitnud Anne Oper kolmas.

Tagarattaveoliste autode arvestusklassis saavutas esikoha August Paju (BMW 320), teiseks tuli Erkki Jürgenson (BMW 325) ning kolmandaks Allar Goldberg (VAZ 2105).

Esirattaveoliste autode klassis jõudis võiduni Seat Ibizal võistelnud Jaanus Tobias. Teise ja kolmanda koha saavutasid vastavalt Rivo Vähil (VW Golf) ning Toomas Angerjärv (VW Golf).

Neljarattaveoliste sõiduautode arvestuses napsas konkurentide eest võidu Subaru Imprezal kihutanud Ranno Bundsen (fotol). Teiseks tuli Juho Toomik (Subaru Impreza) ja kolmandaks Rauno Roo (Audi Coupe).

Klassis 2WD sport jõudsid poodiumile Marko Pärn (Opel Kadett), Toomas Kallasmaa (VW Beetle) ja Vahur Vene (VW Golf). Klassis 4WD sport olid parimad Andres Kask (Subaru Impreza), Ranno Bundsen (Subaru Impreza) ning Aare Pukk (Subaru Impreza).