Rallisprindi hooaja viimane etapp sõideti Hõredal

Hõredal pakub konkurentsi 13-aastane soomlane

Rallisprindi hooaeg lõpetatakse sõiduga Hõredal

Slava Popov Mitsubishil. Foto: Marek Nõmmela
18. septembril sõideti Raplamaal Eesti meistrivõistluste rallisprindi kaheksas etapp sõidu- ja veoautodele. Hõredal A-Racingu korraldusel peetud võistlusel osales kuues masinaklassis 36 võistlejat.

Klassis 2WD sport sai parima tulemuse kirja Lada Samaral võistelnud Andres Kaabel. Teise koha saavutas Ats Remmelg (Lada Samara) ja kolmanda Kaido Aus (Lada VFTS).

2WD ERK masinaklassi võidu võttis rallikrossimeister Margus Jamnes (Lada Samara). Mario Karuse (Lada Samara) ja Haiti Arendi (Ford Escort RS 2000) olid vastavalt teine ja kolmas.

Neljarattaveoliste autode masinaklassis oli stardis vaid Ekström rallitiimi võistleja Slava Popov.

Napi eduga saavutas noorteklassis Kaspar Koitla (Lada Samara) ees võidu Priit Ollino (Nissan Sunny). Honda Integral võistelnud Martin Kiil jäi omakorda Koitlale alla kahe sekundiga ning jäi kolmandaks. "Hea sõit oli! Kõva lahing oli Koitlaga," kommenteeris Ollino.

Veomasinate klassis GAZ 51/52 läksid võit ja kolmas koht JR Racingu pilootidele. Esikoha saavutas Raivo Prukner, teiseks tuli Jaanus Ligur ja kolmandaks Marco Lee.

GAZ 53 klassis võttis võidu Silver Tammemägi. Teise koha saavutas Argo Allik ja kolmanda Aivari Lepik.